Pristigli radovi 2021./2022.

1. ciklus, 6.12.2021. - 9.1.2022.

Kategorija

Učenici

Škola/udruga/klub

Mentor

Rad

Automatika / robotika

Sofija Šepčić, Martić Ema, Roko Petković 

OŠ Julija Klovića, Zagreb

Petar Dobrić

Rampa

Automatika / robotika

Juraj Mandić, Leon Bevanda

OŠ Julija Klovića, Zagreb

Petar Dobrić

Automatizirani semafor


2. ciklus, 10.1.2022. - 30.1.2022.

Kategorija

Učenici

Škola/udruga/klub

Mentor

Rad

Automatika / robotika

Petra Lutrov

OŠ Miroslava Krleže Čepin

Leon Zakanji

Vjetrenjača

Automatika / robotika

Dino Ugljen, Filip Kitarović

OŠ Julija Klovića, Zagreb

Petar Dobrić

Sef

Elektronika / elektrotehnika

Ema Martić

OŠ Julija Klovića, Zagreb

Petar Dobrić

Zelena rasvjeta

Srednja škola

Marin Macolić                                   

SŠ za elektrotehniku i računalstvo i  ZTK Primorsko-goranske županije, Rijeka

Ružica Kamenjašević

Kristalna kugla

Srednja škola

Nika Bošnjak

SŠ za elektrotehniku i računalstvo i  ZTK Primorsko-goranske županije, Rijeka

Ružica Kamenjašević

Automatizirano skladište


3. ciklus, 31.1.2022. - 20.2.2022.

Kategorija

 Učenici

Škola/udruga/klub 

Mentor

Rad

Obrada materijala / strojarske konstrukcije

Lovro Jurak                  

OŠ Ivana Cankara, Zagreb                              

Maja Mačinko 

MetaloBot            

Automatika / robotika

Maks Horvat i Vito Horvat

OŠ Julija Klovića, Zagreb

Petar Dobrić

Kolotura

4. ciklus,  21.2.2022. - 20.3.2022.

Kategorija

 Učenici

Škola/udruga/klub 

Mentor

Rad

Elektronika / elektrotehnika

Vito Šikić

ZTK grada Splita

Ella Rinčić

Teslina zavojnica

Automatika / robotika

Vito Horvat, Maks Horvat

OŠ Julija Klovića, Zagreb

Petar Dobrić

Pametni pješački prijelaz

Automatika / robotika

Skupina učenika 5a.:

Marko Barišić, David Šulj, Luka Keleš Grujičić, Katija Ljubičić, Erik Nuja, Dorotea Cerovečki

Andrej Čolaković, Niko Čorić, Dora Ćorić, Fran Grubišić, Karla Gulin, Ana Jerinić

Lena Krajinović, Toma Piteša, Jakov Tolić, Teo Slivar, Tolga Ivo Postoglu, Marko Kodrnja

Karla Gulin, Cvita Sabljić

OŠ Ivana Cankara, Zagreb

Maja Mačinko

Neodoljivi hodajući robot


5. ciklus,  21.3.2022. - 17.4.2022.

Kategorija

 Učenici

Škola/udruga/klub 

Mentor

Rad

Obrada materijala / strojarske konstrukcije

Marko Barišić, David Šulj, Roko Sorić

OŠ Ivana Cankara, Zagreb

Maja Mačinko

Metalna igračka

Obrada materijala / strojarske konstrukcije

Anamarija Baf i Lana Lovrinić

OŠ Vladimira Nazora, Potpićan

Mateo Slivar

Maketa proizvodnje električne energije putem obnovljivih izvora energije u kućanstvu

Elektronika / elektrotehnika

Gabriel Hekić i Mateo Smoković

OŠ Vladimir Nazor, Potpićan

Mateo Slivar

Automobil na solarni pogon

Elektronika / elektrotehnika

Zvonimir Kolman

OŠ Ivana Cankara, Zagreb

Maja Mačinko

Ispitivač pariteta istosmjernog napona 

Elektronika / elektrotehnika

Jana Miklić

OŠ Mate Lovraka, Kutina

Goran Rebraca

Jednostavni model elektromotora

Automatika / robotika

David Đurđević

ZTK grada Belog Manastira

Olivera Stojaković

Mjerenje temperature i vlažnosti zraka

Automatika / robotika

Roko Petković i Ema Martić

OŠ Julija Klovića, Zagreb

Petar Dobrić

Svjetlosna regulacija

Automatika / robotika

Nikol Glavić Trkulja i Dora Lazić Vučković

OŠ Julija Klovića, Zagreb

Petar Dobrić

Ringišpil







6. ciklus,  18.4.2022. - 22.5.2022.

Kategorija

 Učenici

Škola/udruga/klub 

Mentor

Rad

Elektronika / elektrotehnika

Mislav Štefančić

OŠ Mate Lovraka, Kutina

Goran Rebrača

Binarno - dekadski pretvornik

Elektronika / elektrotehnika

Oliver Mihalić

OŠ Vladimir Deščak, Sveta Nedelja

Sada Bašagić

Hladilica

Elektronika / elektrotehnika

Mario Fonović, Andrej Juričić i Antonio Matas

Osnovna škola Vladimira Nazora Potpićan

Mateo Slivar

Model broda na solarni pogon

Automatika / robotika

David Đurđević

ZTK grada Belog Manastira

Olivera Stojaković

Detektor razine tekućine unutar spremnika

Srednja škola

Mateo Šerer, Luka Predrevac i Josip Maroš

Srednja škola Marka Marulića Slatina

Darko Špoljarić

Word clock - sat s riječima

Srednja škola

Mateo Šerer, Luka Predrevac i Josip Maroš

Srednja škola Marka Marulića Slatina

Darko Špoljarić

Digitalno potezanje užeta

Srednja škola

Mateo Šerer, Luka Predrevac i Josip Maroš

Srednja škola Marka Marulića Slatina

Darko Špoljarić

Križić - kružić

 

 

 

 

 

vrh stranice