Pristigli radovi

Pristigli radovi

1. ciklus

 Kategorija  Učenici Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Automatika Lucija Prpić OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Tihomir Kudra Alarmni sustav

Kategorija
Učenici
Škola/klub/udruga
Mentor 
Rad
Elektrotehnika/elektronika
Dominik Topić
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo i ZTK PGŽ
Ružica Kamenjašević
RFID – bez kontaktni pristup

 

2. ciklus

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Elektrotehnika/elektronika
Marijela Drvoderić OŠ Domašinec Renata Martinec Vatrogasno vozilo - bimetal kao sklopka
Obrada materijala / strojarske konstrukcije  Lucija Prpić OŠ Ljudevita Gaja Nova Gradiška Tihomir Kudra Pokretni most-automatizirani London tower bridge
Obrada materijala / strojarske konstrukcije Ivan Benedikt Velić OŠ Retkovec, Zagreb Valentina DIjačić Vikendica
Automatika  Luka Carić OŠ Retkovec, Zagreb Valentina Dijačić Spremnik za otpad
Automatika   Emil Missoni OŠ Ivana Cankara, Zagreb Maja Mačinko Raspberry Pi-Detekcija osoba + webkamera


3. ciklus

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Elektrotehnika/elektronika
Luka Matanić, Filip Smetko, Lovro Štambak, Niko Čale, Jakov Jerinić, Dora Jerinić, Egon Petriček, Luka Hasić, Tamara Kruc, Pavel Petrović, Nika Šušnja, Ema Raguž OŠ Ivana Cankara Maja Mačinko  VR naočale
         


4. ciklus

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Elektrotehnika/elektronika  Matej Petrinić, Dominik Pušić
OŠ Ivana Cankara
Maja Mačinko Vodenica 
Obrada materijala / strojarske konstrukcije  Paola Rako 
OŠ Ivana Cankara
Maja Mačinko Automatizirani pokretni most
Obrada materijala / strojarske konstrukcije  Ivan Benedikt Velić, Petar Radovec
OŠ Retkovec Valentina Dijačić Dječje igralište
         


5. ciklus

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Obrada materijala / strojarske konstrukcije Luka Đurđević
OŠ Ivane Brlić - Mažuranić, Ogulin
Nikola Božičević
Trajektni most
Obrada materijala / strojarske konstrukcije  Zvonimir Kolman, Lovro Jurak OŠ Ivana Cankara Maja Mačinko Metalni Golden gate 
Elektrotehnika/elektronika
Gabrijel Jakovljević OŠ Augusta Šenoe
Sanja Kovačević, Goran Jakovljević
Automatizirani pokretni most
Automatika
Mihael Orak, Matej Orak
Osnovna škola Iver  Roman Rubčić
Pametna kocka





Kategorija
Učenici
Škola/klub/udruga
Mentor 
Rad
Elektrotehnika/elektronika
Mateo Šerer, Luka Predrevac, Josip Maroš
Srednja škola Marka Marulića Slatina
Darko Špoljarić
RFID brava s kontrolom i evidencijom pristupa
         

 

6. ciklus

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Obrada materijala / strojarske konstrukcije
Lucija Grgurević
OŠ Sibinjskih žrtava, Sibinj
Sunčica Dolovčak
Model pokretnog mosta
Obrada materijala / strojarske konstrukcije
Marin Kelenc
OŠ Retkovec
Valentina Dijačić, Gordana Fašnik
Bakreni most
Obrada materijala / strojarske konstrukcije
Ante Boljat, Jakov Ilić
OŠ Retkovec
Valentina Dijačić, Gordana Fašnik
Đurin most
Obrada materijala / strojarske konstrukcije
Emma Muller, Petra Majstorović
OŠ Retkovec
Valentina Dijačić, Gordana Fašnik
Kineski most
Obrada materijala / strojarske konstrukcije
Karla Čibarić, Natali Filipović,Bruna Mandić
OŠ Retkovec
Valentina Dijačić, Gordana Fašnik
Most prijateljstva
Obrada materijala / strojarske konstrukcije
Sara Habulinec,Tonka Tambić
OŠ Retkovec
Valentina Dijačić, Gordana Fašnik
Šareni most
Automatika
Roko Čupić i Sergej Zdravković-Kunac
Zajednica tehničke kulture grada Splita
Marinko Vrčić
Arduino (Croduino) vaga
Automatika  Antonio Valek, Juraj Mandić
OŠ Julija Klovića
Petar Dobrić
Automatizirano raskrižje
Automatika 
Matej Volarević
OŠ Ivana Cankara
Maja Mačinko
#uradisam autić 
         

Kategorija Učenici Škola/klub/udruga Mentor Rad
Automatika
Erik Grgurić
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo i ZTK PGŽ
Ružica Kamenjašević
2-zone alarm sa dualnim napajanjem
Automatika Jakob Benger
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo i ZTK PGŽ
Dubravko Mrakovčić 
Automatika ulaznih rampi upravljana pomoću bežičnog radiofrekvencijskog daljinskog upravljača na 433 MHz  sa senzorima prepreka
Elektrotehnika/elektronika
Endi Vundać
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo i ZTK PGŽ
Ružica Kamenjašević
Bluetooth zvučnik
Elektrotehnika/elektronika
Antonio Stepić
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo i ZTK PGŽ
Dubravko Mrakovčić
Čitač otiska prsta na sigurnosnom pretincu 
Elektrotehnika/elektronika Šimo Vuković
Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo i ZTK PGŽ Dubravko Mrakovčić Autonomno robotsko vozilo 
         

IZDVOJENI RADOVI PO CIKLUSIMA...

 



vrh stranice