Pristigli radovi

Pristigli radovi

1. ciklus, završen

 Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
 Elektronika/elektronika Dominik Topić Srednja škola za elektrotehniku i računalstvo i ZTK PGŽ
Ružica Kamenjašević RFID – bez kontaktni pristup
Automatika Lucija Prpić Osnovna škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška Tihomir Kudra Alarmni sustav

 

2. ciklus, završen

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Elektronika/elektronika Marijela Drvoderić OŠ Domašinec Renata Martinec Vatrogasno vozilo - bimetal kao sklopka
Obrada materijala / strojarske konstrukcije  Lucija Prpić Osnovna škola Ljudevita Gaja Nova Gradiška Tihomir Kudra Pokretni most-automatizirani London tower bridge
Obrada materijala / strojarske konstrukcije Ivan Benedikt Velić OŠ Retkovec, Zagreb Valentina DIjačić Vikendica
Automatika  Luka Carić OŠ Retkovec, Zagreb Valentina Dijačić Spremnik za otpad
Automatika   Emil Missoni OŠ Ivana Cankara, Zagreb Maja Mačinko Raspberry Pi-Detekcija osoba + webkamera


3. ciklus, završen

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Elektronika / elektrotehnika
Luka Matanić, Filip Smetko, Lovro Štambak, Niko Čale, Jakov Jerinić, Dora Jerinić, Egon Petriček, Luka Hasić, Tamara Kruc, Pavel Petrović, Nika Šušnja, Ema Raguž OŠ Ivana Cankara Maja Mačinko  VR naočale
         
         

 

4. ciklus, završen

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Elektronika/elektronika  Matej Petrinić, Dominik Pušić
OŠ Ivana Cankara
Maja Mačinko Vodenica 
Obrada materijala / strojarske konstrukcije  Paola Rako 
OŠ Ivana Cankara
Maja Mačinko Automatizirani pokretni most
Obrada materijala / strojarske konstrukcije  Ivan Benedikt Velić, Petar Radovec
OŠ Retkovec Valentina Dijačić Dječje igralište
         

 

5. ciklus, u tijeku

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
Obrada materijala / strojarske konstrukcije Luka Đurđević
Osnovna škola Ivane Brlić - Mažuranić, Ogulin
Nikola Božičević
Trajektni most
Obrada materijala / strojarske konstrukcije   Zvonimir Kolman, Lovro Jurak  OŠ Ivana Cankara Maja Mačinko Metalni Golden gate 
Elektronika / elektrotehnika
Mateo Šerer, Luka Predrevac, Josip Maroš
Srednja škola Marka Marulića Slatina
Darko Špoljarić
RFID brava s kontrolom i evidencijom pristupa
Elektronika / elektrotehnika
Gabrijel Jakovljević OŠ Augusta Šenoe
Sanja Kovačević, Goran Jakovljević
Automatizirani pokretni most
Automatika
Mihael Orak, Matej Orak
Osnovna škola Iver  Roman Rubčić
Pametna kocka
         

 

6. ciklus, u pripremi

  Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
         
         
         
         
         

 

ISTAKNUTI RADOVI:

Kategorija  Učenici  Škola/klub/udruga Mentor  Rad
         
         
         

vrh stranice