Državna razina

Ekipe koje su izborile pravo prijave na državnu razinu Modelarske lige 2020./2021.:

Maketarstvo i modelarstvo:

R. br. Županija Škola/udruga/klub
Mjesto Učenici Mentor
1.  Zagrebačka
OŠ Vukovina
Vukovina Jan Dolački, Tara Petračić
Ljiljana Lozančić
2. Krapinsko-zagorska
OŠ Ljudevit Gaj Mihovljan
Mihovljan Franka Mikac, Lucija Bistrović
Đurđa Zubić
3. Koprivničko-križevačka OŠ Đuro Ester, Koprivnica  Koprivnica Ema Šajković
Tijana Martić
4. Bjelovarsko-bilogorska OŠ u Đulovcu
Đulovac Tena Valentić, Ivona Koljić
Marko Gajer
5. Primorsko-goranska  Dom mladih  Rijeka  Ivan kreculj, Matko Laginja Lorena Kovač 
6. Ličko-senjska
OŠ dr. Franje Tuđmana
Korenica Valentina Komšo, Mihaela Juko
Ana Čorak
7. Virovitičko-podravska Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica  Virovitica  Nikolina Kojić, Tamara Kadlec Stevan Radijevac 
8. Zadarska OŠ Petra Preradovića Zadar
Zadar Marta Cvita Baraka, Lana Šantek
Ana Marija Kovačević
9. Osječko-baranjska
OŠ Ivan Goran Kovačić
Đakovo Matija Zrakić, Petar Hrehorović
Damir Ereš
10. Šibensko-kninska OŠ A.M.P.Drniš
Drniš Pera Tona Skelin, Filip Vlaić
Stipo Kasalo
11.  Splitsko-dalmatinska
OŠ don Lovre Katića
Solin Domina Alujević, Marijeta Radić
Ante Milić
12. Međimurska Osnovna škola Selnica  Selnica  Nikolina Radek i Kristina Kočila Dubravka Žignić Resman 
13. Grad Zagreb  OŠ Bukovac
Zagreb Vedran Simić i Petar Mihetec Filip Lovrić 

 

Graditeljstvo:

R. br. Županija Škola/udruga/klub
Mjesto Učenici Mentor
1. Zagerebačka OŠ Vladimir Deščak  Sveta Nedelja Monika Bodo i Ankica Dejanović  Sada Basagic
2. Krapinsko-zagorska Oš Đurmanec  Đurmanec Lucija Belošević, Ana Katalenić  Đurđa Zubić
3. Karlovačka OŠ Mahično/Klub mladih tehničara  Karlovac Ida Bukovšek, Lorena Ivšić Marica Car-Mihalić 
4. Ličko-senjska
OŠ Donji Lapac, KMT OŠ Donji Lapac
Donji Lapac Lazar Đukić, Vukan Rašeta
Milena Bajić
5. Virovitičko-podravska Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica  Virovitica Martina Sabo, Lucija Dvojak Stevan Radijevac 
6. Zadarska  KMT OŠ Šime Budinića  Zadar Tonka Marfat, Jorja Vidas Sambunjak Tamara Valčić 
7. Osječko-baranjska 
OŠ Franje Krežme
Osijek Barbara Brandeker, Gea Alegra Radetić
Ivana Zakanji
8. Šibensko-kninska Osnovna škola A.M.P. Drniš  Drniš Ana Ivčević, Martina Vidović Stipo Kasalo 
9. Splitsko-dalmatinska
Klub mladih tehničara Zelenka, Makarska
Makarska Šimun Babić, Bože Šuta Harry Jeleć
10. Dubrovačko-neretvanska OŠ Montovjerna Dubrovnik  Davor Šoša, Karlo Vujasinović Martina Mijović 
11. Međimurska  OŠ Domašinec  Dekanovec Emily Dvoršćak, Lana Mihalec
Renata Martinec 
12. Grad Zagreb OŠ Bukovac Zagreb  Lucija Dragija i Matea Hudinčec Filip Lovrić

 

Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina:

R. br. Županija Škola/udruga/klub Mjesto Učenici Mentor
1.  Karlovačka
OŠ Slunj
Slunj Mihael Bosanac, Filip Cindrić
Jelena Klasan
2. Koprivničko-križevačka ZTK Križevci Križevci Karlo Jelak, Domagoj Prpić   Ante Starčević  
3. Ličko-senjska
OŠ dr.Franje Tuđmana
Korenica Ivan Arambašić, Teo Vinković
Ana Čorak
4. Virovitičko-podravska
OŠ Ivana Gorana Kovačića Gornje Bazje
Gornje Bazje Matej Kovačević, Ivan Jurenec
Igor Sudec
5. Brodsko-posavska OŠ Sibinjski žrtava  Sibinj Vita Galović, Barbara Vrljić  Sunčica Dolovčak 
6. Osječko-baranjska
OŠ Miroslava Krleže Čepin
Čepin Iva Heffer, Mihaela Borbaš
Leon Zakanji
7. Šibensko-kninska Osnovna škola Jurja Dalmatinca Šibenik  Šibenik  Lara Čičmir i Nikola Knežić Mate Paić 
8. Splitsko-dalmatinska
ZTK Grada Splita
Split Jure Bojčić
Martin Olujić
9. Dubrovačko-neretvanska OŠ Montovjerna Dubrovnik  Mateo Kitin, Marin Grilec Martina Mijović 
10. Međimurska Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec  Čakovec  Antonijo Oršoš, Krešo Oršoš Vedran Vurušić 
11. Grad Zagreb  OŠ Ivana Cankara Zagreb  FIlip Smetko, Lovro Štambak  Maja Mačinko 

 

 

 

 

vrh stranice