Županijska razina

Pristigli radovi:

Maketarstvo i modelarstvo

 R. br.

 Županija

Škola / udruga 

Učenici 

 Mentor

Mjesto 

Rad

1. 

Zagrebačka

OŠ Vladimir Deščak

Dora Gorjanc i Magdalena Vardić

Sada Basagic

Sveta Nedelja

Maketa dječjeg igrališta

2.

Zagrebačka

Osnovna škola Vukovina

Jan Dolački, Tara Petračić

Ljiljana Lozančić

Vukovina

Dječje igralište Vukovina

3.

Krapinsko-zagorska

OŠ Ljudevit Gaj

Franka Mikac, Lucija Bistrović

Đurđa Zubić

Mihovljan

Dječje igralište

4.

Krapinsko-zagorska

OŠ Oroslavje

Adriana Oremuš, Enni Šuk Jagečić

Krešimir Hamer

Oroslavje

Dječje igralište

5.

Koprivničko-križevačka

OŠ Đuro Ester, Koprivnica

Ema Šajković

Tijana Martić

Koprivnica

Igralište za djecu

6.

Bjelovarsko-bilogorska

OŠ u Đulovcu

Tena Valentić i Ivona Koljić

Marko Gajer

Đulovac

Dječje igralište sa spravama

7.

Bjelovarsko-bilogorska

OŠ u Đulovcu

Zorica Kristić i Rafael Tomić

Marko Gajer

Đulovac

Dječje igralište sa spravama

8. 

Bjelovarsko-bilogorska

OŠ u Đulovcu

Josip Marković i Dominik Geler

Marko Gajer

Đulovac

Dječje igralište sa spravama

9. 

Primorsko-goranska

Dom mladih

Ivan Kreculj, Matko Laginja

Lorena Kovač

Rijeka

SkateRi skate park

10.

Ličko-senjska

OŠ dr. Franje Tuđmana

Rudo Mačić, Borna Pernar

Ana Čorak

Korenica

Maketa dječjeg igrališta

11. 

Ličko-senjska

OŠ dr. Franje Tuđmana

Hana Žegarac, Katarina Babić

Ana Čorak

Korenica

Maketa dječjeg igrališta HiK

12. 

Ličko-senjska

OŠ dr. Franje Tuđmana

Valentina Komšo, Mihaela Juko

Ana Čorak

Korenica

Maketa dječjeg igrališta MiV

13.

Ličko-senjska

OŠ Donji Lapac, KMT OŠ Donji Lapac

Anja Forjan, Aleksandar Bajić

Milena Bajić

Donji Lapac

Maketa dječjeg igrališta sa spravama

14.

Virovitičko-podravska

Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica

Nikolina Kojić, Tamara Kadlec

Stevan Radijevac

Virovitica

Model dječjeg igrališta

15.

Zadarska

Osnovna škola Petra Preradovića

Marta Cvita Baraka, Lana Šantek

Ana Marija Kovačević

Zadar

Dječje igralište Z E L E N K O

16.

Zadarska

OŠ V.Nazora

Lana Gospić, Dora Gospić

Branka Bajo

Škabrnja

Maketa dječjeg igrališta sa spravama

17.

Osječko-baranjska

OŠ Ivan Goran Kovačić

Matija Zrakić, Petar Hrehorović

Damir Ereš

Đakovo

Višenamjensko dječje igralište " Goran"

18.

Osječko-baranjska

ZTK Grada Osijeka

Anja Grabovac, Petar Hodanji

Jasmina Alilović

Osijek

Maketa dječjeg igrališta sa spravama

19.

Osječko-baranjska

Centar tehničke kulture Čeminac

Eva Manci, Gabrijel Murk

Željka Krizmanić

Čeminac

Dječje igralište

20.

Osječko-baranjska

OŠ Franje Krežme

Leona Prokš i Jakov Gutzmirtl

Ivana Zakanji

Osijek

Model dječjeg igrališta

21.

Osječko-baranjska

OŠ Miroslava Krleže Čepin

Nea Hegyi, Jona Januš

Leon Zakanji

Čepin

Dječje igralište

22.

Šibensko-kninska

Osnovna škola A.M.P. Drniš

Pera Tona Skelin, Filip Vlaić

Stipo Kasalo

Drniš

Dječje igralište

 23.

Šibensko-kninska

OŠ Vodice

Kiana Mia Latin Srdarić, Amira Butorović

Ružica Gulam

Vodice

Dječje igralište Tamaris

 24.

Splitsko-dalmatinska

Osnovna škola don Lovre Katića

Domina Alujević i Marijeta Radić

Ante Milić

Solin

Maketa dječjeg igrališta sa spravama

 25.

Splitsko-dalmatinska

Klub mladih tehničara Zelenka, Makarska

Katarina Džaja,  Ana Iličić

Harry Jeleć

Makarska

Maketa dječjeg igrališta sa spravama

26.

Međimurska

Osnovna škola Selnica

Nikolina Radek i Kristina Kočila

Dubravka Žignić Resman

Selnica

Maketa dječjeg igrališta sa spravama

 27.

Grad Zagreb

OŠ Retkovec

Ivan Benedikt Velić, Petar Radovec 

Valentina Dijačić

Zagreb

Dječje igralište

28.

Grad Zagreb

OŠ Bukovac

Vedran Simić i Petar Mihetec

Filip Lovrić

Zagreb

Dječje igralište


Graditeljstvo

R. br. 

Županija

Škola / udruga

Učenici

Mentor

Mjesto

Rad

1.

Zagrebačka

-OŠ Vladimir Deščak

Monika Bodo i Ankica Dejanović

Sada Basagic

Sveta Nedelja

Model teretnog vozila

2. 

Krapinsko-zagorska

Oš Đurmanec

Lucija Belošević, Ana Katalenić

Đurđa Zubić

Đurmanec

Kamion za smeće

3.

Karlovačka

OŠ Mahično / Klub mladih tehničara

Ida Bukovšek, Lorena Ivšić

Marica Car-Mihalić

Karlovac

Kamion s prikolicom i ceradom

4.

Ličko-senjska

OŠ dr. Franje Tuđmana

Dora Gvojić, Štefica Šiško

Ana Čorak

Korenica

Maketa teretnog vozila

5.

Ličko-senjska

OŠ Donji Lapac, KMT OŠ Donji Lapac

Lazar Đukić, Vukan Rašeta

Milena Bajić

Donji Lapac

Teretno vozilo

6. 

Ličko-senjska

OŠ Donji Lapac, KMT OŠ Donji Lapac

Dragan Dotlić, Marko Bajić

Milena Bajić

Donji Lapac

Teretno vozilo

7.

Virovitičko-podravska

Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica

Martina Sabo, Lucija Dvojak

Stevan Radijevac

Virovitica

Model teretnog vozila - Kamion

8. 

Zadarska

KMT OŠ Šime Budinića

Tonka Marfat,  Jorja Vidas Sambunjak

Tamara Valčić

Zadar

Gorštak

9.

Osječko-baranjska

OŠ Miroslava Krleže Čepin

Dominik Vučković, Borna Vuk

Leon Zakanji

Čepin

Kamion

10.

Osječko-baranjska

OŠ Franje Krežme

Barbara Brandeker i Gea Alegra Radetić

Ivana Zakanji

Osijek

Vatrogasno vozilo

11.

Šibensko-kninska

Osnovna škola A.M.P. Drniš

Ana Ivčević, Martina Vidović

Stipo Kasalo

Drniš

Kiper

12.

Splitsko-dalmatinska

KMT KmanKo

Laura Bartulović, Lara Blašković

Martin Olujić

Split

Model jednoosovinske prikolice

13.

Splitsko-dalmatinska

ZTK Grada Splita

Marko Bojčić, Petar Matešić

Martin Olujić

Split

Prikolica

14. 

Splitsko-dalmatinska

Klub mladih tehničara Zelenka, Makarska

Šimun Babić, Bože Šuta

Harry Jeleć

Makarska

Model teretnog vozila-kamion Kipy

15. 

Dubrovačko-neretvanska

OŠ Montovjern

Davor Šoša, Karlo Vujasinović

Martina Mijović

Dubrovnik

Model teretnog vozila

16.

Međimurska

OŠ Domašinec

Emily Dvoršćak, Lana Mihalec

Renata Martinec

Dekanovec

Komunalno vozilo

17.

Međimurska

OŠ Domašinec

Julia Lisjak, Helena Perhoč

Renata Martinec

Dekanovec

Teretno vozilo 

18.

Grad Zagreb

OŠ Bukovac

Lucija Dragija i Matea Hudinčec

Filip Lovrić

Zagreb

Šleper

 19.

Grad Zagreb

OŠ Marije Jurić Zagorke

Toma Batinić, Lukas Golubić

Katarina Kedačić Buzina

Zagreb

Višenamjensko teretno vozilo


Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina

 R. br.

 Županija

 Škola / udruga

 Učenici

 Mentor

 Mjesto

 Rad

1.

Karlovačka

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić

Magdalena Sabljak

Nikola Božičević

Ogulin

Pokretni most

2.

Karlovačka

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić

David Pađan

Nikola Božičević

Ogulin

Pokretni most

3.

Karlovačka

Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić

Mijo Šajn

Nikola Božičević

Ogulin

Pokretni most

4.

Karlovačka

OŠ Slunj

Mihael Bosanac, Filip Cindrić

Jelena Klasan

Slunj

Pokretni most

5.

Koprivničko-križevačka

ZTK Koprivničko križevačke županije

Karlo Jelak, Domagoj Prpić

Ante Starčević

Križevci

Zeleni most

6. 

Ličko-senjska

OŠ dr. Franje Tuđmana

Ivan Arambašić, Teo Vinković

Ana Čorak

Korenica

Maketa Pokretnog mosta TiI

7.

Ličko-senjska

OŠ dr. Franje Tuđmana

Aleksandar Glumac, Antonija Žafran

Ana Čorak

Korenica

Maketa Pokretnog mosta AiA

8.

Virovitičko-podravska

Osnovna škola Ivana Gorana Kovačića

Matej Kovačević, Ivan Jurenec

Igor Sudec

Gornje Bazje

Pokretni most

9.

Virovitičko-podravska

Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica

Fran Vranić, Matej Ličina

Stevan Radijevac

Virovitica

Model pokretnog mosta

10.

Brodsko-posavska

OŠ Sibinjskih žrtava

Vita Galović, Barbara Vrljić

Sunčica Dolovčak

Sibinj

Pokretni most

11.

Osječko-baranjska

Osnovna škola Zmajevac

Imre Sečenji, Jozsef Benjamin Kolar

Danijel Akerman

Zmajevac

Pokretni most Dvorac

12.

Osječko-baranjska

Osnovna škola Zmajevac

Nives Mršić, Denis Lovaković

Danijel Akerman

Zmajevac

Pokretni most Zmajevac 1

13.

Osječko-baranjska

Osnovna škola Zmajevac

Silvija Gorjana, Lili Fica

Danijel Akerman

Zmajevac

Pokretni most Zmajevac 2

14. 

Osječko-baranjska

OŠ Franje Krežme

Dea Dunković i Marko Jukić

Ivana Zakanji 

Osijek

Sulejmanov most i Vodena vrata

15.

Osječko-baranjska

OŠ Miroslava Krleže Čepin

Iva Heffer, Mihaela Borbaš

Leon Zakanji

Čepin

London Bridge

16.

Šibensko-kninska

Osnovna škola Jurja Dalmatinca Šibenik

Lara Čičmir i Nikola Knežić

Mate Paić

Šibenik

Model pokretnog mosta

17.

Splitsko-dalmatinska

KMT KmanKo

Iva Dorea Kudrna, Marino Brnić

Martin Olujić

Split

Pokretni most

18.

Splitsko-dalmatinska

ZTK Grada Splita

Jure Bojčić

Martin Olujić

Split

Okretni most

19.

Dubrovačko-neretvanska

OŠ Montovjerna

Mateo Kitin, Marin Grilec

Martina Mijović

Dubrovnik

Model pokretnog mosta

20. 

Međimurska

Centar za odgoj i obrazovanje Čakovec

Antonijo Oršoš, Krešo Oršoš

Vedran Vurušić

Čakovec

Pokretni most

21.

Grad Zagreb

OŠ Ivana Cankara

FIlip Smetko, Lovro Štambak

Maja Mačinko

Zagreb

Jarunski pokretni most

22.

Grad Zagreb

OŠ Ivana Cankara

Luka Matanić, Denis Durić

Maja Mačinko

Zagreb

Pokretni most preko Save

23.

Grad Zagreb

OŠ Bukovac

Lara Bačani i Rahela Matoković

Filip Lovrić

Zagreb

Viseći most

 24.

Grad Zagreb

OŠ Bukovac

Magdalena Pršlja i Gabrijela Biškupec

Filip Lovrić

Zagreb

Murterski most

 

vrh stranice